| cineva2012 a întrebat:

Voi odata la cat timp va curatati calculatorul in interior...de praf?

Răspuns Câştigător
| MojooJoj0 a răspuns:

Ha ha laughing Eu il am de 2 ani si nu l-am cuaratat niciodata.Depinde si cat de obsedat esti laughingDaca stai 18 din 24 e normal sa il cureti fooooooarte des.Pentru noi, restul, astia normali care nu suntem obezi si nu bagam cola, cisuri in noi pana crapam stand o groaza de timp la calculator merge o data la anwinking

13 răspunsuri:
| dryft3r a răspuns:

Cam la 2-3 saptamani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 pe saptamana!

| cineva2012 explică (pentru anonim_4396):

Esti obsedat...

| anonim_4396 a răspuns (pentru cineva2012):

Am glumit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde se aude dupa ventilator daca se invarte foarte repede desi nu folosesti youtube sau jocuri inseamna ca s-a umplut de praf atunci e vremea sa il cureti ce-l putin eu asa procedez

| tteo92 a răspuns:

Salut!
daca curesti un PC in interior cu un produs anume special pentru curatat pisele din interior, atunci nu prea se depune praf. Daca vrei sa nu il stergi prea des i-ati si tu air dister ti-as recomanda daca vrei chiar o intretine cat mai buna a pc-ului.
Bafta!

| Vibrations a răspuns:

Nu am calculator

Răspuns utilizator avertizat
| Valentin55 a răspuns:

Il curat odata pe saptamana
Ca sa fiu eu sigur k e curat...big grin

| StefaNnNNN99N a răspuns:

Odata la 3-4 ani in cel mai bun caz.laughing

| allyx14 a răspuns:

O data la 3 luni

| clin a răspuns:

O data pe an.

| caryyna a răspuns:

O data pe luna...sau de mai multe ori..depinde daca am cheflaughing