| deuceD a întrebat:

Vreau sa cumpar un sistem desktop pana in 1300 ron, fara monitor. Care e cea mai buna oferta pe care ati vazut-o? (placa sa fie pentru jocuri si un procesor rapid.nu vreau ceva office ci sa il exploatez la maxim)

Răspuns Câştigător
| virusake a răspuns:

Salut! Lasa-mi id-ul pe privat si iti configurez eu ceva pe piese.

| deuceD explică (pentru virusake):

Sunt junior nu iti pot trimite mesaj.Astept un id de contact de la tine pe privat.

2 răspunsuri:
| Merishoor a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa iti faci sistemul pe piese este si mai convenabil si mai subtire la bani daca ai nevoie de ajutor lasa-mi un msg