| Alexutsza a întrebat:

Vreau să îmi iau un nou aparat foto, unul mai performant. Îmi puteţi da exemple de câteva aparate foto şi, dacă aveţi chiar voi, să îmi spuneţi cât este de bun? Mulţumesc anticipat!

1 răspuns:
| mdzz96 a răspuns:

Iti recomand un aparat foto interlevel. Presupun ca nu practici demult "fotografia" la nivel profesional. Eu iti recomand Nikon d3100 sau daca ai bani mai multi d5100, calculeazati bani in asa fel sa ai si pe viitor pentru o geanta buna, un trepied, depinde pe ce te axezi.