| GerovitalseBumControl a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar o tableta si nu stiu daca tableta alview speed 3 hd este buna va rog raspuns urgent!

Răspuns Câştigător
| lion13 a răspuns:

Personal am avut si eu o tableta Allview, si faza e urmatoarea, e foarte buna, mai ales cea spusa de tine, dar la pretul asta m-ai bine ti-ai cumpara un laptop care are caracteristici de 2, 3 ori mai bune, doar cat poate insemna vreo 400 de lei, dar e mai putin buna la jocuri, dar pentru skipe si chestii dintr-astea e foarte buna.

3 răspunsuri:
| SpecialistIT a răspuns:

Uite la Azerty un pret mai normal, mai frumos: http://www.azerty.ro/......-andoid-40

Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| GEEK a răspuns:

Hei. happy

Eu tot ce îmi cumpăr, îmi cumpăr de la Apple. kiss [ Telefon, laptop, etc ] happy. Pentru mine este cea mai bună firmă. big grin Cât despre tabletă, nu știu ce să spun. thinking Este bună, are prietena mea. tongue