| GAMENFS a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un laptop pentru jocuri cu procesor Intel core i5 sau i7 placa buna etc
Si sa coste max 3000!

Răspuns Câştigător
| TwiSt1997 a răspuns:

Cum z zis si K0sti laptopurile nu-s pentru jocuri, de asta iti recomand unitate, cu 30 milioane iti faci un super pc, dar daca vrei neaparat un laptop http://www.emag.ro/......D7CLJBBBM/ este ok, procesor bun, placa video buna pentru un laptop, te vei duce anul asta si viitor pe medium.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Nu ati mai invatat ca laptopurile nu sunt pentru jocuri? Decat anumite modele dedicate de la 1500 de dolari in sus! Sa vezi cum plangi tu dupa aia 3000 de lei peste 1 an!