| andreeamitoi a întrebat:

Vreau si eu o parere despre acest site: http://ejocuri-tari.webs.com. Daca va place, puteti deveni membri? Sper ca o sa va placa site-ul...Astept raspunsuri:-*!

Răspuns Câştigător
| LawR3n a răspuns:

Nu ştiu dacă e o temă originală sau copiată, de asemenea încearcă şi făl pe română, succes ( o muncă extraordinară, dămi id-ul tău de mess )

5 răspunsuri:
| andreeamitoi explică:

Nu, nu imi fac reclama si sa stii oricum ca eu ma pricep la calculatoare CHIAR DACA NU AM FATA. Mai bine nu raspunde aiurea. Eu doar am cerut sfaturi. Poate il pot imbunatati pentru ca vreau sa il fac din ce in ce mai bun. Din pacate tu nu ai inteles intrebarea...

| hiphopbeatz a răspuns:

Pai.acel background e genial. DAR avand acea moasa de anime.nu are nici o legatura cu jocurile postate de tine.sincer jocuriel sunt cam lame. dar fie.astea sunt pareri, and that's all.

pace!

| Aero_2277 a răspuns:

Eu cred ca tu iti faci reclama site-ul pe care il detii .1.nu ti-o zic din rautate dar e prea masculin site-ul pentru tine si oricum nu cred ca l-ai facut tu nu ai fata care sa se priceapa la facut site-uri pe subdomenii

| T!mea a răspuns:

Nu imi plac jocurile de genul asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MDa imi place, mersi.