| Ionut_Bucur_1985_drSc a întrebat:

Vreau si eu un program in care sa gasesc toate Dricverele la un Laptop cu Windows XP

5 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Sunt o multime de programe care te pun sa cumperi licenta ca sa poti descarca niste asa-zise drivere. Intra pe site-ul producatorului laptopului tau si vezi ca ai acolo toate driverele necesare.

| gelu1970 a răspuns:

Driver Genius Professional. nu e free. instaleaza teamviever si ti-l instalez. in cateva minute o sa ai toate driverele.

| Ionut_Bucur_1985_drSc explică (pentru gelu1970):

Pai eu am un laptop mai vechi pe acela vreau sa le bag ca nu imi ia net nimic crying

| Ionut_Bucur_1985_drSc explică (pentru gelu1970):

Am un laptop mai vechi si pe acela vreau driverele ca nici netu nu imi merge pe ala

| gelu1970 a răspuns (pentru Ionut_Bucur_1985_drSc):

Cand formatezi Ionut, conecteaza laptopul la net. asa iti va asigna un IP automat si vei avea net. totusi, daca il conectezi la router sau modem, prin cablu nu ai net? daca nu ai net nu pot sa te ajut. trebuie sa instalezi placa de retea cel putin. descarca pe alt pc driver pack. dupa il treci pe un dvd. si apoi pui dvd in laptop. o sa-ti detecteze toate driverele si ti le instaleaza. asta e avantajul, ca driver pack instaleaza driverele fara sa ai net. insa eu as instala cel de net, iar apoi as folosi driver genius. driver pack il gasesti aici: e free trebuie sa descarci versiunea pentru dvd DriverPack Solution 13 build for DVD
http://drp.su/download.htm
spune-mi cum a mers.

ca sa il treci pe dvd foloseste imgburn e free.