| Shinichi a întrebat:

Ziceti-mi si mie o placa de baza ieftina cu socket-ul AM3+ care sa suporte si DDR2 si DDR3. Multumesc aniticipat!

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Uite aici o placa de baza foarte buna: www.pcgarage.ro/placi-de-baza/msi/970a-g43/ apropo, vezi ca placile de baza nu suporta si DDR3 si DDR2, suporta doar una dintre ele, de exemplu aceasta placa suporta doar DDR3, nu si DDR2.

Bafta

| Shinichi explică (pentru RaduTN):

Am gasit placa de baza care sa suporte si DDR2 si DDR3. http://www.pcgarage.ro/placi-de-baza/asrock/960gc-gs-fx/ Merci oricum :)

| AdrenalinTm a răspuns:

Sa suporte ddr2 si ddr 3? nu exista ori una ori alta

| Shinichi explică (pentru AdrenalinTm):

Mai informeaza-te si dupa lasa comentarii! happy

| AdrenalinTm a răspuns (pentru Shinichi):

Si u invata sa scrii laughing
cum ti-am zis nu exista placa sa suporte ddr2 si ddr 3
doar dd3 SAU ddr2 nu crezi ca e o diferenta?
cum ti-am zis ori una ori alta

| Shinichi explică (pentru AdrenalinTm):

Spune-mi ce am scris gresit si dupa intoarce-te domnule care scrii "u" in loc de "tu". :/