| Andrew20v a întrebat:

Aș vrea să îmi cumpăr un Samsung galaxy s6 edge. Acum bine și întrebarea: Merită să îl iau "edge"? Ce părere aveți? Aștept răspunsurile voastre. Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| Anaconda3 a răspuns:

Nu merita sunt multe telefoane peste el la un pret mai rezonabil gen: Htc M10, Lg G5, Sony Xperia X, Huawei Honor 8, Allview X3 soul pro si altele

| Andrew20v explică:

Da, Dar acele telefoane nu au atât de mulți senzori pe cât are s6. S6 masoara si pulsul inimii și nivelul de oxigen din sânge, dar nu numai atât! Ma refeream la faptul dacă merită "edge", adica cu marginile curbate!

| Anaconda3 a răspuns (pentru Andrew20v):

Si tu crezi ca daca ai senzorul de puls, te ajuta cu ceva? Sau ecranul curbat te ajuta cu ceva, are mai multa performanta? Tot niste aplicatii poti sa pui in bara aia nimic mai mult, si pentru ce sa dai atatia bani pe un s6 edge cand telefoanele de mai sus sunt mult peste s6 edge