| anonim_4396 a întrebat:

Am găsit pe un site din Germania o mașina care mi-a placut, l-am sunat pe propietar, nu a răspuns, după 15 min il sun iarăși, nimic, acum sunt sunat de numere din Spania/Norvegia/Germania constant, noaptea asta am fost sunat de 4 numere fin afara, am răspuns la doua, nu au spus nimic, la unul parca se auzea un fel de voce de femeie, dar surd, nu înțelegeam. care ar fi motivul, taxe suplimentare nu se pot percepe pentru mine deoarece sunt încărcat cu p cartela, de 5€

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Creditul poate fi consumat atat de pe o cartela prepay, cat si de pe abonament. Ai face bine sa nu mai raspunzi o perioada la numere din strainatate, mai ales daca nu ai cunostinte/prieteni in statele respective.