| Vavilov_Andy_1990 a întrebat:

Mi-am scapat telu pe jos(S3 MINI).In urma impactului s-a spart ecranul.La telefon am garanite, e luat de pe cel.ro.As putea sa il duc la reparatii? Mi l-ar primi? Cam cat ar costa. Daca nu,stiti daca la service se schimba sticla(carcasa).
Displayul e perfect functional, doar sticla de la carcasa e crapata.
Multumesc anticipathappy

Răspuns Câştigător
| KinderRM a răspuns:

Ciao.

La service îţi schimbă tot ce le ceri tu, tocmai de asta se şi numeşte aşa. Dacă ai garanţie, este mai bine. Îţi poate schimba totul sau îţi poate înlocui telefon cu acelaşi tip dar altul nou nouţ. Garanţia nu costă. Dacă ar fi ceva pe dinăuntru, alt procesor sau aşa, ar costa. Dar fiind pe dinafară, nu cred că te costă nimic.

| Vavilov_Andy_1990 explică (pentru KinderRM):

Ms,in oras la mine e 2 milioanelaughingM-ai convins sa ii sun pe aia de la cel laughing

| KinderRM a răspuns (pentru Vavilov_Andy_1990):

=).