| Yoniix a întrebat:

Am primit o captura de ecran cu o conversație iar unele mesaje au fost acoperite și vreau sa aflu dacă e vreo metoda prin care pot afla ce s-a scris in mesajele respective, gen sa o editez și eu la rândul meu prin efecte sau ceva sa devină liniile negre care acoperă scrisul in transparentă sa văd scrisul peste ele. Menționez ca am iPhone.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, nu sunt metode sa vezi ceea ce s-a acoperit cu buna stiinta.

| Goete a răspuns:

Poti avea iPhone ca nu e mai inteligent ca un Android.
Si daca e bine facuta acoperirea randurilor, nici telefonul nu face magie asa ca nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti