| Miruna1279 a întrebat:

Am resetat de curand un telefon (nu este Android/Windows phone/iOS) si am pierdut toate numerele de telefon. Se mai poate face ceva?

Răspuns Câştigător
| Cristina64 a răspuns:

Tatal meu a patit asa si l-a dus la reparat si le-a recuperat, baiatul ala care lucra acolo i le-a tras la imprianta.atunci avea un LG Cookie Fresh

| Miruna1279 explică (pentru Cristina64):

Am inteles. La ce service a fost?

| Cristina64 a răspuns (pentru Miruna1279):

Pfff...Nu stiu!sadSi cred ca nici el nu mai stie pentru ca asta s-a intamplat cam acum 2-3 ani...I-a intrat apa in telefon si nu mai mergea deloc.Dar al tau ce a patit?

| Miruna1279 explică (pentru Cristina64):

Al meu a fost resetat, adica readus la setarile din fabrica. Crezi ca se mai poate face ceva? thinking

| Cristina64 a răspuns (pentru Miruna1279):

Pai chiar nu stiu...sad...In orice caz, du-te cu el la reparatwinking

| Cristina64 a răspuns (pentru Miruna1279):

Merci pentru funda!kiss

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Din păcate nu se mai poate recupera nimic.
Pa, pa.

| RickGrimes a răspuns:

Nu, nu se mai poate face nimic, si eu am facut asta si pur si simplu mi s-au sters toate si am luat inapoi tot ce am putut.