| ș53fan a întrebat:

Am si eu o problema cu telefonul. Imi tot apare mesajul "Din păcate x s-a oprit*" la aceste aplivatii: Youtube, Whatsapp si listenit! Dar doar la acestea. Si inainte sa scrie asta se blocheaza aplicatia, apoi imi da asta! Stie cineva de la ce este si daca se poate face ceva si cum? Multumesc! Si care este problema pentru care tot apare asta?

17 răspunsuri:
| Rommeo a răspuns:

Intra in obtiuni dezvoltator si bifeaza (Forteaza Redimensionarea Activitatilor).

| ș53fan explică (pentru Rommeo):

Și ce se întâmplă dacă fac asta? Adică in sensul ce se întâmplă cu aplicația!

| Rommeo a răspuns (pentru ș53fan):

O sa fie totul ok, nu o sa mai ai probleme cu inchiderea aplicatiilor.

| ș53fan explică (pentru Rommeo):

Nu vă supărați... însă unde găsesc acest meniu?

| Rommeo a răspuns:

Mm da, daca nu l ai intra in setari la optiunea (despre telefon) si da tap de 4-5 ori pe "Numar versiune" si o sa se activeze (obtiuni dezvoltator).

| ș53fan explică (pentru Rommeo):

Bine, mulțumesc! Dacă nu vă supărați, aveți Whatsapp? Las număr dacă aveți și vreți să vorbim! 0732422701! Am Ceva care nu îmi dă pace! Sau dacă nu aveți Whatsapp, se poate și pe messenger, dar de preferat Whatsapp!

| Rommeo a răspuns (pentru ș53fan):

Nu folosesc Whatsapp.

| ș53fan explică (pentru Rommeo):

Dar unde ar trebui să o găsesc! Dumneata de exemplu unde o găsiți la setări?,

| Rommeo a răspuns (pentru ș53fan):

Uite ti-am facut un mic video cu pasii de urmat. Ia link-ul cu copy/paste si pasteaza-l sus in bara de adrese.
https://drive.google.com/file/d/1x2dc13QEyZFbiZrFLgkUbynd-L6qiB9o/view

| ș53fan explică (pentru Rommeo):

Și apoi unde dau? După ce apare obțiune dezvoltător!

| ș53fan explică (pentru Rommeo):

Atunci mâine va pot adresa o întrebare pe privat pe TOu? Dacă se poate? Poate mă puteți ajuta! Dacă este in privat nu o vede nimeni nu?

| Rommeo a răspuns (pentru ș53fan):

Mai urmareste clipul pana la capat ca-ti arat acolo cum sa activezi si acea optiune (Forteaza Redimensionarea Activitatilor).

| ș53fan explică (pentru ș53fan):

Nu am așa ceva.Am opțiuni inactive dar doar atât, și când dau pe el mă bată în un meniu cu aplicațiile și scrie pentru dezactivare apăsați pe aplicație sau ceva de genul dar Apis sj nu merge!,

| ș53fan explică (pentru Rommeo):

Mâine va pot adresa acea întrebare? Vă rog?

| Rommeo a răspuns (pentru ș53fan):

Am multa treaba si nu vreau sa par nesociabil sar am foarte multa treaba.

| alky13 a răspuns:

Ai incercat sa stergi cache-ul din aplicatii, respectiv sa le inchizi fortat?

| ș53fan explică (pentru alky13):

Și va funcționa? Dacă fac asta?