| Istrate_Mario_1993 a întrebat:

Am si eu un Samsung galaxy Y Pro si am bagat desenul de deblocare de prea multe ori si vreau sa resetez telefonul (nu stiu contul de google) VA ROG AJUTATI-MA, DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| deeeeeeeeeen34 a răspuns:

Care este butonul power?

| addzone a răspuns:

Ii dai o resetare la setarile din fabrica. Atentie vei pierde tot de pe telefon.
1.Se inchide telefonul.
2.Se apasa urmatoarele butoane(toate odata): Volume UP + Home + Power.
3.Telefonul va intra intr-un meniu, folosind butoanele Volume Up/Down vei selecta "Factory Reset/Wipe Data", dupa ce ai selectat apesi butonul Home. Asta e.

| Istrate_Mario_1993 explică (pentru addzone):

Dar ca sa nu pierzi totul de pe telefon îi scoti cartela si cardul de date
multumesc mult ca m-ai ajutat