| ninja600 a întrebat:

Am un galaxy s4 (android 5.0.1 de la Samsung) si nu stiu de ce am lag in majoritatea jocurilor.(precizez ca se incinde repede gen 5-10 minute)
eliberez frecvent memoria ram deci nu asta ar fi o problema

Răspuns Câştigător
| LTAA a răspuns:

Update defect, facut in graba de specialistii Samsung.
Astepta update-uri ulterioare sau instaleaza-ti un Custom ROM.

| LTAA a răspuns (pentru LTAA):

Pana acum intarziau cu Update-urile, dar macar erau bine facute. S5 a primit 5.0 la nici o luna dupa lansarea Google si userii inca se plang de probleme.

3 răspunsuri:
| ninja600 explică:

Am uitat sa precizez este un i9505

| LTAA a răspuns (pentru ninja600):

P.S: Am primit acum doua saptamani Lollipop (5.0.2 insa) pe Tab 4 10.1 si nu prea ma pot plange, bug-uri nesemnificative pe alocuri, dar performantele sunt neatinse, iar bateria se comporta la fel ca inainte de update, pot spune ca sunt un caz norocos.