| OhGodWhy a întrebat:

Am un Htc m9 care este Locked pe reteaua americana AT&T, si nu pot sa primesc update-ul de la Android care in mod normal e valabil si in Romania pe Htc m9, dar si pe reteaua lor in America, nu stiu daca si in Romania.Pentru ca altfel l-as fi primit deja.
Exista vreo cale sigura prin care sa pot pirimi update-ul Android Marsmallow?
Multumesc pentru ca ati citit.

Răspuns Câştigător
| AnduNene a răspuns:

In mod normal ar trebui sa primesti update-ul deja, dar poate are intarziere, poate din cauza internetului (am patit). Asteapta pana in iunie cel tarziu, pana atunci cred ca nu ai cum sa nu primesti Android 6.0 sau mai recent

| OhGodWhy explică (pentru AnduNene):

Mulțumesc de sfat.
Sper sa sosească măcar anul asta.

1 răspuns: