| HyenaV2 a întrebat:

Am un Samsung galaxy s3 si as dori sa ii dau software update, dar, i-am dat root cu ceva vreme in urma sad. vreau sa stiu daca pot face update-ul chiar daca am root!

Răspuns Câştigător
| Anonim0100 a răspuns:

Nu, nu mai poti face update-ul deoarece ai root acel creed`s room! l-ai debrandat practice nu mai poti face update-uri prin kies sau ceva decat sa incerci asa : descarca odin cu asta faci telefonul cum era inainte sa pui room-u! descarca firmware original pentru s3 si te uiti pe youtobe cum se folosesc! Daca vrei poti sa te duci la un service sa iti puna ei androidu-l official! Salut

| HyenaV2 explică (pentru Anonim0100):

Multumesc mult pentru clarificare! daca il 'fac ca inainte' pierd date?

| Anonim0100 a răspuns (pentru HyenaV2):

Daca ai numere de telefon da scoti sim-u eventual le copii pe sim, daca ai muzica, video etc pe sd nu nu pierzi nimic decat daca ai in tel eventual ce ai in telefon pune pe sim sau in pc si aia e. Succes