| Spedy a întrebat:

Am un Samsung galxy s2, si nu stiu cum sa il conectez la pc.Cand bag usb in el imi apare in tel o fereastra MTP Aplication si in pc nu`mi apare nimic, Stie cineva cum pot face sa-l conectez cu usb fara MTP acela?

Răspuns Câştigător
| Chillcs a răspuns:

Download-eaza de pe inernet Samsung Kies. Dupa ce l-ai instalat, il pornesti si apoi contectezi telefonul la USB si o sa mearga. Poti sa navighezi in telefon si cu prin acest program sau poti sa intri in my computer si telefonul iti apare ca partitie acolo.

| Spedy explică (pentru Chillcs):

Ok, am sa incerc mersi mult. pe telefon am deja Samsung kies

| Chillcs a răspuns (pentru Spedy):

Cu placere!