| Alle23 a întrebat:

Am un Samsung S3 mini GT I8200, si se descarca foarte repede( daca stau pe net mai mult, in 6h s-a dus, altfel, tine 12h) + se incarca foarte greu. Cum i-as putea extinde bateria si reduce timpul de incarcat? Dau funda

3 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Daca stai 6 ore pe net, la ce te astepti? Timpul de reincarcare nupoate fi redus.

| Alle23 explică (pentru MskDesign):

6 ore, dar cu pauze intre ele.

| Olteanu_Gabriela_2000 a răspuns:

Incearca sa staicu vreo 1 ora mai ptin decat stateai obinuita, sa-u daca nu poti sa stai pe el dar sa il pui mai des la incarcat!