| laura120 a întrebat:

Am un telefon pe abonament si i-am activat internetul.Am 20 mb dar fac cost suplimentar.De ce?

Răspuns Câştigător
| MElyza a răspuns:

Uita-te sa nu fi depasit traficul..mai ales daca descarci, se duce imediat..si 20MB e destul de putin.

2 răspunsuri:
| laura120 explică (pentru MElyza):

M-am uitat si nu am depasit, de la 20 mb am avut 19.59 si nu am descarcat nimic, doar am intrat pe facebook pentru 10 minute

| MElyza a răspuns (pentru laura120):

Suna la servicii clienti sau mergi la un sediu si o sa se rezolve..cred ca asa e cel mai okwinking