| AnnaEla a întrebat:

Am un telefon Samsung star GT-5230. Pana acum descarcam melodii pe el si era totul ok. Acum cateva zile am incercat sa descarc o melodie de pe computer, dar n-am reusit. Am scos cablul USB. De obicei sus in partea dreapta a ecranului telefonului aparea un patratel alb mic care imi indica, ca am cartela de memorie in telefon si acum nu mai apare. Nici nu mai pot sa descarc melodii. Ce pot sa fac? Va rog ajutati-ma! Dau funda :*

3 răspunsuri:
| kzd a răspuns:

Mai incearca. Poate a fost de la meldie, avea bug. Descarca din alta parte.

| AnnaEla explică (pentru kzd):

Dar nu mai pot descarca deloc. Cand pun cablul USB imi spune sa inserez cardul de memorie, dar eu il am in telefon.

| kzd a răspuns:

Aaaa si eu am patit asta cand ma jucam cu cartela de la telefon, atunci problema e la telefon. Inchide-l si deschide-l iar.