| vally400 a întrebat:

Am un Vodafone Smart 975 si am selectat ca mod de deblocare "un model" pe care l-am uitat... si dupa 30 de incercari mi s-a blocat putand doar sa introduc contul de gmail inregistrat in telefon pentru al debloca.Si acum vine intrebarea mea unde gasesc acest cont ( eu n-am umblat la nici un cont... Mentionez ca telefonul mi-a fost facut cadou,nou nout).
Si inca doua intrebari:
-Pot sa ma autentific cu un alt cont gmail?
-Exista vreo metoda de al decoda fara a pierde fisiere, poze, jocuri etc?
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| CoL00SaL a răspuns:

Du-l la service pentru decodare...

| Rolland_Rus_1997 a răspuns:

Nu are rost decat sa ii faci resetare. daca ii faci o sa pierzi toate deatele din telefon, dar nu si din card sau cartela sim.Totusi, pentru singranta, le poti scoate