| EdyFcsb a întrebat:

Bun deci am o problemă destul de serioasă cu telefonul meu un LG G4
In unele momente incepe sa se controleze singur foarte haotic de exemplu cand ma suna cineva incepe sa puna persoana pe mut sau in asteptare singur si sa intre in alte aplicatii sau sa inchida apelul, tot singur
Pe internet nu am gasit nimic folositor.
Funda

6 răspunsuri:
| OnePiece a răspuns:

Ar putea fi si alta problema... placa de baza a inceput-o sa o ia razna.

| TheWhiteDemons a răspuns:

Poate are cineva acces la telefonul tauhappy, cam ciudat asa ceva nu face de nebun, o fi controlat de cineva.Te-as sfatui sa il schimbi sau sa ii dai reset, stergi totul din el si va merge, va elimina orice virus

| EdyFcsb explică (pentru TheWhiteDemons):

L am resetat si tot întâlnesc problema asta, nu cred ca are cineva acces deoarece nu am instalate aplicatii fantomă si face asa mai rar dar e foarte deranjant

| TheWhiteDemons a răspuns (pentru EdyFcsb):

Probabil e prea virusat, adica te uiti pe pornografii?, fiindca un coleg aceeasi problema avea downloada filme din astea imagini si mergea telefonul de nebun, accesa ce dorea si intra in alte ferestre

| EdyFcsb explică (pentru TheWhiteDemons):

Nu ma uit la pornografii de pe siteuri sau descarc prostii dar da patesc aceeasi problema, cum a scapat de problema prietenul tau?

| TheWhiteDemons a răspuns (pentru EdyFcsb):

Nu a scapat a cumparat alt telefon fiindca nu avea ce sa faca cu el, l-a spart de dracilaughing, pana si profesoara i-a confiscat telefonul si a intrat in alte ferestre laughing