| Lindsy a întrebat:

Acum doua saptamani mi-am incarcat telefonul (statea pe parchet) si langa am avut o cutie de suc. Peste noapte a curs din a cea cutie si a intrat suc atat in telefon cat si in mufa care era in telefon. Saptamana trecuta cand nu am mai avut baterie am vrut sa-l incarc descoperind ca nu face contact mufa incarcatorului cu telefonul.In fine am mai miscat putin mufa si a mers. Acum cand vreau sa fac acelasi lucru nu mai merge deloc. Ce sa fac? Un ajutor va rog. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| adrian1981 a răspuns:

Trebuie curata mufa si poate si acolo unde bagi mufa an telefon ancearca sa bagi mufa an spirt las-o vreo 15 min si sa no bagi repede asteapta vreo ora doua sa se evapore spirtul si daca nu functioneaza curata cu spirt acolo unde bagi mufa tiar trebui o pensula foarte subtire bafta

| Lindsy explică (pentru adrian1981):

Si nu se strica mufa daca o bag in spirt?:O Imposibil.

2 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Daca nu merge cum a zis adrian trebuie sa te duci cu el la reparat