| MinyMika a întrebat:

Acum o luna mi-am facut cont pe market sau google play pe telefonul meu pentru ca voiam sa imi descarc un joc, avand doar 15 MB am depasit si am avut cost suplimentar si nu am mai avut cand sa imi descarc jocul respectiv pentru ca am avut costul respectiv. Luna aceasta MB mei sunt neatinsi si as vrea sa intru pe net pe facebook de pe mobil, dar am o nelamurire, daca mi-am facut luna trecuta contul pe google play si am avut cost suplimentar, luna aceasta, daca voi intra pe net pe facebook fara sa accesez google play si fara sa descarc vreun joc, imi va lua mai multi MB sau voi avea costuri suplimentare doar pentru ca am acel cont sau imi va lua cat este normal pentru logarea pe facebook?

1 răspuns:
| SarosBogdan a răspuns:

Ca sa nu ati mai pierzi timpul si MB pe net, cand ajungi la pag. de logare pe facebook, iei si o salvezi in browserul tau de pe telefon si o sa ati vina mai usor. Eu asa am facut.