| blablablablablabla32 a întrebat:

Am și eu o problemă în legătură cu cardul SD. Îmi arată că nu e montat, deși e băgat cum trebuie in telefon. Până acum era ok, dar acum nu-mi mai apare ca și când e. Ce pot să fac?
FUNDA răspunsului util

3 răspunsuri:
| Criterion a răspuns:

Vezi ca pe card ai un switch Lock-Unlock. Poate l-ai uitat pe Lock.
https://www.youtube.com/watch?v=58pdnjskvyw

| CHirss a răspuns:

Poate este de la telefon.Incearca sa bagi alt card si vezi daca merge sau nu

| blablablablablabla32 explică (pentru CHirss):

Am încercat acum și cu alt card. A mers. Apoi când l-am pus iar pe ăsta nu mers...