| notefree a întrebat:

Buna am o întrebare care poate pentru uni pare stupida.
Sa încep am cumpărat o baterie externa de la un magazin Vodafone din oraș bateria dupa o luna sa stricat prin faptul ca nu mai da energie.
As vrea sa stiu cum funcționează garanția pentru ca nu am primit vreo foaie de garanție sau alte chestii doar bateria externa si atât.
Mulțumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Un bon fiscal, ceva?
Pai du-te la magazinul lor si vezi cum faci

| Peridava a răspuns:

"O baterie". Pai, nu ar trebui reincarcata? Nimic nu tine vesnic.
Pe viitor nu mai arunca bonurile pina nu se termina garantia unui produs.

| notefree explică:

Nici macar bon

| notefree explică:

Baterie externa o am de o luna bon nu am primit
Si problema este ca nu mai oferă energie prin usb desi ii încărcată full