| lifeisbeautiful3579 a întrebat:

Am o problema cu telefonul. Am Lg L7 si de 2 zile nu mi se mai conecteaza jocurile (de ex: Candy Crush, Subway Surfers etc.) la reteaua de socializare (Facebook), i-am facut telefonului si o revenire la setarile din fabrica si tot nu merge. Care ar putea fi problema si cum as putea sa il fac sa mearga? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| DeejayAndr3y a răspuns:

Salut! Pai trebuie sa ii faci un update la android.ori scoate cardul si pune'l iar. Ai grija sa fie stins. Daca nu merge asa du-te la un service pentru un update la soft.Numai bine!

| lifeisbeautiful3579 explică (pentru DeejayAndr3y):

Update-ul la android l-am facut in urma cu aproximativ 2 saptamani. Ruleaza cea mai noua versiune de android. Si card nu am in telefon.

| DeejayAndr3y a răspuns (pentru lifeisbeautiful3579):

Probabil ti se blocheaza de la procesor, du-te la un service.