| Cristinavr a întrebat:

Salut happy.
Am un BlackBerry Curve 9300, care mi-a fost furat in iunie.Dar, acum ceva zile, l-am primit din nou de la politie, fancand inca de atunci reclamatie.
In fine, nu e vorba despre asta.
Ideea e ca, numai stiu cum sa il conectez la PC pentru a descarca poze, melodii etc etc, ca inainte cand imi aparea imediat dupa ce il conectam cu cablul de date pe ecran doua optiuni : prima - de a-l incarca si a II-a de a descarca poze.
Ajutati-ma, va rog, chiar am cautat la optiuni si nu am gasit nimic.sad
Multumesc frumos.
big grin

Răspuns Câştigător
| mFlavius a răspuns:

Eu am Samsung cu sistem de operare Android, dar nu poate fi foarte diferit.Trebuie sa vada telefonul ca pe o memorie externa.Cauta in setari la conectivitate, la USB daca exista MASS STORAGE sau ceva de genul :-)

1 răspuns:
| kynet a răspuns:

Intreaba-l p`ala de la furat... poate stie el straight face