| vlacan a întrebat:

am o problema si ma gandeam sa intreb aici. De 2 zile tot incerc sa sun pe cineva (cu care am avut niste dispute) si imi are telefonul inchis, desi eu nu prea cred ca si-ar tine atata timp telefonul inchis. SE POATE SA MA FI BLOCAT CUMVA? Eu stiu doar ca daca face ceva de genul, suna dar nu ii arata persoanei respective. Sper ca am fost explcit. Multumesc!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E posibil pentru ca sunt destule aplicatii pentru blocaj la numar strain sau cel ales de persoana care a blocat pe cineva.

| BiuL a răspuns:

Da, si eu am mai blocat oamenii, dar la mine le da din start ocupat daca ma suna si mie nici nu-mi apare ca apel pierdut. Trimite-i un mesaj de pe numarul tau sau eventual de pe nrul altcuiva.

| RiveSide a răspuns:

Pai, daca te blocheaza, e ca si cum ti-ar fi respins apelul, cel putin asa e la mine, si imi arata apelul pierdut, sper ca am fost de ajutor.