| FerenczFulop a întrebat:

As dori sa va intreb daca cineva are Iphone 4s si daca este multumit sau sa merg pe Iphone 5.Va multumesc

Răspuns Câştigător
| FeisBuci a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa mergi pe iPhone 5 deoarece :
1. Raportul pret calitate e mai bun la iPhone 5 decat la iPhone 4s.
2. La iPhone 4s este enervant ca trebuie sa tai cartela deoarece nu este marimea normala, si daca ti se va strica nu o sa poti pune acea cartela la alt telefon decat tot la un iPhone 4s.
Sper ca te'am ajutat in alegerea pe care o vei face.

| valentino52 a răspuns (pentru FeisBuci):

Nu aceeasi situatie e si la iphone 5? doar ca iti trebuie o cartela si mai mica. raportul pret calitate nu e mai bun mai ales ca atunci cand a aparut 4s-ul preturile erau ceva mai mici.
Nu mai zic ca multa lume s-a plans de iphone 5 si nici nu a adus vreo inovatie foarte mare. Crede-ma am 4s si si iOS 6 si telefonul este 100% identic cu un iphone 5 in meniu (doar ca ecranul este mai mic). camera la fel, aproape totul la fel in afara faptului ca 5-ul ar avea un procesor mai puternic care dupa parerea mea nici nu se simte. mie 4s-ul mi se misca foarte repede incarca instant. nu stiu cu ce m-ar ajuta o milisecunda in plus sau in minus.

7 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Iphone 5 este un 'esec' sa spun asa, dar mai bine iti iei un Samsung galaxy s3 ca este mult mai bun, dar despre iphone pot sa iti spun ca versiunea 5 este doar de marime ca in rest un 4s este mai accesibil, iphone 5 are probleme cu camera calitatea e proasta, gps-ul e de la Apple si este pentru prima data folosit pe gadgeturi care este un esec merge numai pe semnal 4G ceea ce vei vedea in 2013 numai in Bucuresti si cred ca mai are ceva, dar eu spun sa astepti inca un an ca apare iphone 5S si va fi mult mai bun decat toate iphone-urile facute pana in prezent.

| fratik0suriii a răspuns (pentru RB26DETT):

Iphone 5big grin.smug

| RB26DETT a răspuns (pentru fratik0suriii):

Samsung galaxy s3 e mult mai bun si mai ieftin devil ce ai de spus in apararea iphone-ului? XD

| fratik0suriii a răspuns (pentru RB26DETT):

Daca e mai idftin nu inseamna ca e mai bun xD din contra!happy

| RB26DETT a răspuns (pentru fratik0suriii):

Mda? nu stiam ca iphone 5 are ecran mai bun, nu stiam ca are camera mai buna si mai gandeste-te gps-ul de pe iphone 5 e vai de el!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietene... mai bine ai astepta pana in primavara ca au spus ca vor lansa iphone 5S... acum faci ce consideri tu