| emaemma a întrebat:

care scredeti ca este mai bun: Nokia lumia 610 sau Huawei vision. As dori argumente si sfaturi doar din experienta. Multumesc anticipat! happy

2 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Nokia lumia 610!

| DjBobby a răspuns:

Huawei Vision e mai bun la performante (procesor, placa video etc.) dar Nokia Lumia 610 e mai bun la rezistenta. Eu prefer Huawei in locul tau deoarece am avut unul si nu din cauza asta, ci datorita sistemului de operare Android care, zic eu, este cel mai bun.