| Aedin a întrebat:

Am abonament la telekom si in el datele mobile sunt nelimitate. Adica, dupa ce termin 1 GB de net imi scade viteza pana la 64kb/s fara sa fiu taxat in plus. Insa, in momentul de fata viteza nu a scazut si am consumat 4 Gb. Deasemenea cand trimit mesaj la *151# acesta imi arata cat am consumat pana pe data de 28 august. Ce sa fac? Este vreo problema de la ei sau se vor trezi brusc sa ma garifeze in plus. Si daca da cam cu cat? Multumesc. Dau funda(cred nu stiu cum se face sunt nou aici

Răspuns Câştigător
| Iliesi_Andrei_1995 a răspuns:

De regula este vina lor si nu te va taxa. Am avut si eu net nelimitat si dupa ce am depasit termenul de 5 gb am consumat in continuare fara sa platesc in plus! FUNDA?

| Aedin explică (pentru Iliesi_Andrei_1995):

A mers funda ca nu-mi dau seama?

| Iliesi_Andrei_1995 a răspuns (pentru Aedin):

A mers. Sper ca te am ajutat. big grin

| Iliesi_Andrei_1995 a răspuns (pentru Aedin):

A mers. Mersi