| Aly11316 a întrebat:

Buna!
De vreo 2 luni mi se tot închide telefonul random(SM A10).Apare Samsung de parca i-as da o repornire, astept 20-30 sec., apoi se deschide singur...de la ce se intampla asta?
E destul de des, cred ca de vreo 2 3 ori pe saptamana imi face figura asta.
Adaug si faptul ca l-am dus la reparat acum 2 săpt...a venit acum o saptamana (ziceau ca au schimbat niste piese la el) si a doua zi s-a inchis iarăși random fără să fac mare lucru pe el, astăzi iarăși...
Explicații?

3 răspunsuri:
| marinaru777 a răspuns:

Daca are aceleasi probleme fara husa da update la sistem din magazin play. Scaneaza si zic totusi sa treci pe la un service gsm sa le spui problema.

| BOSSMAN24 a răspuns:

Daca folosesti husa s-ar putea ca atunci cand pozitionezi telefonul intr-un anumit fel sa se apese continuu butonul de oprire/pornire, astfel cauzand neplacera precizata.
Daca nu folosesti husa probabil ai instalat un virus din greseala prin simplul fact ca ai downlodat o muzica sau un film.

Sper ca te-am ajutat!

| Aly11316 explică (pentru BOSSMAN24):

S ar putea să ai dreptate, dar l am dus si la altex, ei la u trimis la bucurești să l faca, au restartat tot au schimbat piese ca aveam garantie si vad ca mi-a facut figura iar...
Ce sa fie până la urma?
Iti dau funda