| Darius2122 a întrebat:

Bună dimineața! A mai întâlnit careva problema aceasta?
Să scrieți parola să deblocati telefonul, iar după 2 secunde să se blocheze? Și așa face permanent, am încercat de mai multe ori...nu vrea sa rămână deblocat, știe cineva cauza? Vă mulțumesc frumos.

2 răspunsuri:
| Anonim027 a răspuns:

Ai probleme cu telefonul blocarea automata care poate fii setata in setarile telefonului este de 15 minute!
Incerca sa resetezi toate setarile din telefon daca si asa face figuri revino la setarile din fabrica adica resetare totala, telefon ca si nou