| Dragomir_Floryn_1996 a întrebat:

eu sunt pe Orange acum vreo 1 saptamani mi-am reincarcat cartela, astaseara dintr.o data vb cu cineva si mi-a cazut semnalu si nici nu sia mai revenit m.am gandit k poatei telefonul de vina, dar nu este ca am probat cartela si in alt telefon si tot nu are semnal.ce pot face acum ca sa-mi deeie drumul la cartela?

4 răspunsuri:
| lizemm a răspuns:

Ti s-a magnetizat cartela.am patit-o si eu
trebuie sa mergi cu ea la orange...si daca ai avut un nr de 40 de euro folositi iti da una la fel, cu acelasi nr, numerle tale, optiuni tot ce aveai pe ea, daca nu aveai astia 40 de euro trebuie sa platesti o suma.cred ca pana ain 50 de lei. daca nu iti iei tu alta.noua, nr nou adica.

| lizemm a răspuns (pentru lizemm):

Daca aveai aia 40 de euro ti-o da gratis...

| Dragomir_Floryn_1996 explică (pentru lizemm):

Mi-a da cu tot ce am avut pe ea numere, minute?

| lizemm a răspuns (pentru Dragomir_Floryn_1996):

Da...