| Pascu_Alina_1976 a întrebat:

Bună!
Mi-am scapat telefonul in toaleta un Samsung galaxy j7 l-am scos imediat greseala mea a fost ca am dat cu feonul acum nu mai merge touchscreen a trecut o saptamana si tot nu merge ce fac. Cine imi poate spune un Service in Bucuresti si cat o sa ma coste

Va rog cine ma ajuta!
Funda + Pupic!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună mergi cu telefonul in pasajul Bucur obor acolo repară telefoane, tie trebuie sa i ti schimbe displayul la telefon, oricum reparatia te va costa spre 300 de lei. Funda este usor de dat, dar pupicul cum il dai? Ce varsta ai? Succes la reparat telefonul, mai gasesti pe google firme de reparat telefoane, caută si firma Quick Mobile reparatii decodari accesorii telefoane, suna i si spune le ce telefon ai ce s-a intamplat si vezi ei ce zic cit te ar costa reparatia si in cate zile ti l fac. Tu de unde esti ce varsta ai?

| Pascu_Alina_1976 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Spune-mi un pic Cristi merita sa-l fac?
Eu il am de 4 luni

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Pascu_Alina_1976):

Sarut mina! Sincer nu stiu ce sa zic, depinde ce sumă de bani esti dispusă să platesti pe reparatie, cel mai bun sfat este sa cumperi alt telefon nou acelasi model cum a fost acesta, un lucru reparat nu va mai fi nou niciodata, dar decizia i ti apartine, cit a costat telefonul cand l ai cumpărat? Oricum o reparatie costă mult mai putin decat a costat telefonul, daca nu ai bai sa i ti i ei altul la fel, repară l pe ăsta, daca ai grija de acum inainte de el te poate ține ani buni, nu il mai scăpa in toaletă. Sau in cadă sau in apă, acestea sunt sensibile. Tu ce varsta ai?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Daca nu ai bani am vrut sa zic, sa i ti cumperi alt telefon.

| Pascu_Alina_1976 explică (pentru CristiDinBucuresti):

19 ani
Sunt din Bucuresti
Multumesc pentru ajutor!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Pascu_Alina_1976):

Multi inainte, cum ai rezolvat cu telefonul? Ai fost la servis cu el? Si cît costă reparatia? Sănătate multă.

| Pascu_Alina_1976 explică (pentru CristiDinBucuresti):

380lei

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Pascu_Alina_1976):

Atît a costat el nou?

| Pascu_Alina_1976 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Daaaa stiu l-am luat de la un prieten Hiii ( si e nou )
Avea nevoie urgent de bani
Bucuria mea

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Pascu_Alina_1976):

Si l ai si reparat? Te a mai costat ceva si reparatia? Ma bucur ca esti fericita. Sa il stapînesti sanatoasa.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Pascu_Alina_1976):

Tu esti în poză? Multumesc.

| Pascu_Alina_1976 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Da, de ce!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Pascu_Alina_1976):

Eram curios, mersi frumoasa poză.