| Anonim0100 a întrebat:

Nu stiu ce sa aleg intre, iphone5 si Samsung s4. Imi place iphone ca finisaj ca design si restul, dar s4 e mai mare cu mai multe functii dar nu imi place policarbonatu de pe spate si fata. Nu stiu voi ce ati allege? Multumesc

7 răspunsuri:
| BubbleWhitee a răspuns:

Cu siguranță S4. Iphone-ul este trecut deja și nu este bun de nimic.Tot ce-mi place la el este modul de a face poze, în rest un mare DISLIKE! Samsung la putere :3

| GodBlessYou a răspuns:

Iphone 5, e mult mai stilat decat adunaturea aia de plastic...

| Azµre a răspuns:

S4.
Sony Xperia Z în locul celor două... asta ca o altă variantă la ce ți-ai dori.

| davidtm a răspuns (pentru GodBlessYou):

laughingstraight facevoi ati alege un telefon, ca iphone, doar ca are sticla, si nu are plastic? se vede ce destepti sunteti jur..eu cred ca nu ai aflat tu bine de s4, are o gramada de senzori faine si e mult mai bun ca iphone 5.

| GodBlessYou a răspuns (pentru davidtm):

Mi-e nu-mi trebuie plastic, poate sa fie si octa core de 2 ghz, nu-mi trebuie plastic... iphone e mai stilat, si mai elegant. S4 e pentru copii care se joaca jocuri si isi fac poze la pl...

| xxx8 a răspuns (pentru davidtm):

Mda...uni cred ca iphone e cel mai bun, cu cele mai bune materiale posibile dar nu e asa de fapt cand iti cumperi un iphone jumatate din pret este reprezentat de brand in schimb ce la Samsung nu e chiar asa cum se face ca Samsung s4 e mai ieftin decat iphone 5 cu toate ca s4 pare a fi ozn pe langa acesta pe scurt iphone o mare tampenie pe care nu as da bani

| marian1199 a răspuns:

Clar...Samsung S4...un iphone 5 este relativ egal (functii etc.) cu un Samsung s2 sau s3, deci un S4 ar bate iphon-ul fara nici o problema: Camera mai mare, ecran mai mare; Un coleg are iphone 5 si nu se merita deloc, doar marul ala costa vreo 1000RON si faptul ca e iphone inca 500RON.