| GDragon a întrebat:

Buna seara! As dori sa activez o extraoptiune Lycamobile cu internet nelimitat. Locuiesc într-o zona în care am un semnal 4G foarte bun. Viteza internetului (cea prezentata pe site 100, mbps download si 100mbps upload pentru 4G)acesta ramane aceeasi indiferent de numarul de GB consumati sau scade la o viteza mai mica după ce am consumat un anumit număr de GB? Multumesc.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi si activeaza extraoptiunea si spune-le lor ce ne-ai scris aici. Esti in Romania sau in alta tara?