| Illuminati2016 a întrebat:

Salit! Mi-am scapat telefonul Xiaomi Mi Mix pe beton fix pe colt cu tot cu carcasa de la 1m, s-a fisurat doar in coltul stanga jos si au aparut doua fisuri paralele pana in partea dreapta putin pe ecran.Il am de nou cumparat cu 1700 ron, mai are rost sa il repar sau sa stau cu el asa? nu as da 500+ lei pentru reparatii pentru un telefon atat de fragil sa se sparga din nou.

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Ține banii și atenție pe viitor la tel.

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Fisura se poate întinde. Este predispus la asta.
Și eu am luat de curând un Xiaomi Redmi Note 5. Trebuie să avem grijă de ele.
Eu te sfătuiesc să îl repari.
Nici o sticlă nu este rezistenta la căzături. Poate doar la zgârieturi.

| Stefy226 a răspuns:

Stai cu el asa. Nu se merită. Acum faci cum vrei