| ღβأβأ a întrebat:

Bună, TPU! Am nevoie de un raspuns urgent. Am telefon Samsung galaxy core 2, am descarcat melodii din aplicatia Free music download si nu pot sa redau melodiile! Spune ca e imposibil de redat fisierul. Ce sa intampla?! Ce trebuie sa fac sa mearga?

2 răspunsuri:
| TheCosmin02 a răspuns:

Incearca sa descarci melodiile pe pc si pe urma la eui in telfon, si daca le poti reda pe pc le poti reda si pe tel

| RCristofor a răspuns:

Simplu,formatul melodiilor pe care le-ai descarcat nu este suportat de telefonul tau.