| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare pentru voi. Vreau sa imi cumpar un telefon si nu stiu care este cel potrivit pentru mine. Eu va voi da cerintele iar voi imi veti da exemple ( cat mai multe daca se poate). As vrea un telefon Nokia sau LG, cu un ecran mare, touch-screen, minim 3 megapixel sau egal, multe aplicatii bune si daca se poate sa imi dati ex si de telefoane cu carcasele interesante. Sper ca nu cer cam mult.

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| 1Gossip a răspuns:

Depinde si de care telefon iti poti permite.Eu am iphone 4 s ..si nu vreau sa ma laud, dar merge super bine.are 8mpx si aplicatii cate vrei. Carcasele le gasesti si originale (70 lei) si fake-uri ce sunt mult mai dragute dupa mine-20 lei. Sper ca ti-am fost de ajutor. Eu am avut Nokia si nu am fost multumita.Anyway,decizia este a ta pana la urma:*

| Criisu a răspuns (pentru 1Gossip):

Pana in 5-6 milioane..nu vreau iphone :*...dar multumesc oricum

| Criisu a răspuns:

Ceva in genul lui LG Cookie sau Samsung Wave525...( doar ca nu vreau Samsung)

| skatebordul678 a răspuns:

Salut! in cerintele tale cred ca se incadreaza un LG optimus one! funda?

| Criisu a răspuns (pentru skatebordul678):

Este frumos...da ceva de genul dar butoanele sa fie 2 si touch-screen..multumesc