| MaNNuu a întrebat:

Buna TPU as vrea sa imi achizitionez un telefon Allview p5 quad core...dar la descriere acesta nu are ca poti viziona filme hd si ca are gorilla glass, dar in schimb la Allview alldro p5 scrie toate acestea...as vrea sa stiu merita sa iau p5 quad? sau iau alldro p5

Răspuns Câştigător
| Eclipse a răspuns:

Buna, ambele modele sunt bunisoare in general, dar intrebarea mea este, doresti sa fie doar Allview? fiindca la pretul lui P5 alldro sunt telefoane mult mai bune.