| NoName0x0 a întrebat:

De ce nu mai pot vedea detaliile convorbirilor de pe un cont de Orange? In loc de nr apelat imi apare un scris gen " C_UPRE ". Imi poate spune cineva ce s.a intamplat? !

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Pentru a putea sa verificam si noi ce s-a intamplat, te rugam sa ne scrii un mesaj privat cu numarul de telefon in cauza, numele de utilizator al contului si adresa de email asociata acestuia.

O zi buna,
Orange Helper

| NoName0x0 explică (pentru OrangeHelper):

Buna! Nu stiu daca eu am remediat problema sau a fost o scurta defectiune. Cred ca mai am una, totusi. Vad o gramada de numere de telefon la care s.a apelat. desi acele numere zic ca nu. Sa fie ceva defect prin facturi? big grin