| Marialexandea a întrebat:

BUNA TPU! Eu am un iPhone 6s si videoclipurile de la insta story le vad neclare, in purici(ca atunci cand pui un video de pe un telefon Android ca sa intelegeti mai bine) ce credeti ca as putea face? Pe telefonul vechi un Samsung A20 tot la fel le vad. Mentionez ca am sters Instagram, am resetat telefonul si degeaba. De la ce ar putea fi? Va rog ajutati-ma, orice raspuns mi-ar fi de folos va rog din suflet

3 răspunsuri:
| Reghqen a răspuns:

Atunci când postezi o poveste pe Instagram acestea își pierd, chiar dacă cu puțin, din claritate. La orice dispositiv este așa, și nu poți face nimic!

| Marialexandea explică (pentru Reghqen):

Pe telefonul meu vad neclar cum am scris mai sus... iar prietena mea de pe telefonul ei vede mult mai clar decat mine... asta vreau sa zic.

| Reghqen a răspuns (pentru Marialexandea):

Ah, depinde de grafica telefonului, dacă telefonul ei are o grafică mai bună decât telefonul tău asta este motivul pentru care vede mai clar