| Hemera a întrebat:

FUNDA celui mai bun raspuns!

Problema mea e urmatoarea: Am de aproximativ doua luni un Samsung galaxy s3 mini si pot spune ca merge foarte bine,dar problema e ca de cateva zile,brusc, a inceput sa se descarce foarte repede. Adica seara la 11 e la 100% si dimineata la 7 cam 65%. Ce pot sa fac?

1 răspuns:
| Rolland_Rus_1997 a răspuns:

Ai ceva aplicatii care consuma baterie mult.decarca o aplicatie de economisire, incearca sa faci luminozitatea mai mica si opreste mai des conexiunile de date.si in mic sfat: can ai putina baterie si ai nevoie de telefon mai tarziu su il opri, daca il opresti la pornire iti va consuma multa baterie, doar pune lumina la 0 si pune-l pe mod avion