| PingPong5648 a întrebat:

La 15 ani pot sa fac un abonament la Orange Suceava pe numele meu? Sau trebuie sa fac pe numele unuia dintre parinti?

5 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Nu poţi face nimic până ce împlineşti vârsta legală adică 18 ani.
Cel de Young necesită tot ajutorul părinţiilor sau cine e tutorele tău.
Pe curând!

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Varsta minima la care poti activa un abonament Orange pe numele tau este de 18 ani. Insa poti deveni utilizator al unui abonament activat de unul dintre parinti.
O zi buna,
Orange Helpers

| valentino52 a răspuns:

Si daca ai 18 ani tot iti trebuie actele casei cand faci un abonament.

| raresbarbier a răspuns:

Da poti face abonamentul `Orange young pe numele tau.

| 404namenotfound a răspuns:

Dupa 18 ani poti face pe numele tau.