| 3ery66 a întrebat:

Buna TPU, voiam sa imi iau un telefon nou (de la Samsung) dar nu stiam daca sa aleg intre Samsung A33 sau Samsung S10, mie mi se par ambele telefoane bunicele dar S10 îmi plăcea mai mult doar ca este vechi si nu are multe lucruri adaugate noi. Am auzit ca telefoanele din editia A sunt destul de slăbute. Si Samsung A33 pare un telefon ok, arata si bine si are si o camera ok. Ce telefon sa cumpar dintre cele 2 menționate?

3 răspunsuri:
| UserRo10 a răspuns:

Cauta o oferta la A52s/a53 si nu o sa regreti

| 3ery66 explică (pentru UserRo10):

Am auzit ca sunt destul de bune...doar ca nu le gasesc de unde vreau sa le cumpar eu, doar a54

| Țoglă a răspuns:

La S este vorba de design și materialele de calitate folosite la exterior.