| Mirabella95 a întrebat:

Buna TPU vreau sa-mi cumpar un Nokia N97 vreau sa-mi dati detalii despre el este bun? am inteles ca are tv ...rog detalii cat mai multe. FUNDA

4 răspunsuri:
| AmNevoieDeVoi a răspuns:

General Retea 2G GSM 850/900/1800/1900
Retea 3G HSDPA 900/1900/2100
Anuntat 2008, Noiembrie
Dimensiuni Dimensiuni 117.2 x 55.3 x 15.9 - 18.3 mm
Greutate 150 g
Ecran Tip TFT touchscreen, 16M culori
Dimensiune 360 x 640 pixeli, 3.5 inci
- Senzor de proximitate pentru auto turn-off
- Senzor accelerometru pentru auto-rotate
- Tastatura QWERTY completa
- recunoașterea scrisului de mana
Tip sonerii Polifonic (64 canale), MP3
Personalizare Download
Vibratii Da
- Stereo difuzoare
Memorie Agenda Practic si campuri nelimitate, Photocall
Registru apeluri detaliat, max 30 zile
Card slot microSD (TransFlash), pana la 16GB
- 32 GB memorie interna Data GPRS Class 32 HSCSD Da EDGE Class 32 3G HSDPA, 3.6 Mbps WLAN Wi-Fi 802.11 b / g, tehnologie UPnP Bluetooth Da, v2.0 cu A2DP Infrarosu Nu USB Da, v2.0 microUSB Caracteristici Sistem de operare Symbian OS v9.4, Series 60 rel. 5 Mesagerie SMS, MMS, Email, Push Email, IM Browser WAP 2.0/xHTML, HTML, RSS feeds Jocuri Da + descarcabile Culori Alb, Maro Camera de 5 MP, 2584x1938 pixeli, lentile Carl Zeiss, autofocus, video (VGA @ 30fps), blitz; camera video secundara - Built-in GPS receiver - A-GPS suport - Nokia Maps 2.0 Touch - Busola digitala - Java MIDP 2.0 - MP3/WMA/WAV/eAAC + player - MPEG4/WMV/3gp video player - Radio FM stereo cu RDS - Transmițător FM - TV out - 3.5 mm jack audio de - Comanda vocala / dial - Document viewer - T9 - Flash Lite 3 - Built-in handsfree Baterie Baterie standard, Li-Ion 1500 mAh (BL-4L) Stand-by Up la 430 h Timp de vorbire Pana la 6 h 40 min

| AmNevoieDeVoi a răspuns:

Sper ca ti-am fost de folos..bafta

| aly300 a răspuns:

Nu are tv... poate cu vreo aplicatie.dar e vechi telefonul nu mai e la moda eu zic sa incerci un Motorola motoluxe, Htc Wildfire S sau un Samsung wave 3 sunt cam la acelasi pret...

| Mirabella95 explică:

Mai doresc sfaturi...